درباره شرکت آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت در سال 1388 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل صنعتی و فروش انواع تجهیزات و قطعات مرتبط آغاز نمود.

آرتیستون صنعت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل سقفی دو پل، جرثقیل سقفی آویز، و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد و به عنوان یک برند معتبر دارای سهم بزرگی در بازار تولید انواع جرثقیل صنعتی در کشور ایران می باشد.

شرکت ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی می باشد.

هدف اصلی مجموعه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و مطابق استاندارد های بین المللی برای طیف وسیعی از مشتریان در صنایع مختلف در سراسر کشور می باشد.

از افتخارات بزرگ گروه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات به شرکت های بزرگ در صنایع مختلف مانند: نفت و گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد و ذوب، غذایی، فرش و موکت، شیشه، ماشین سازی، خودروسازی، نیروگاهی، ساختمان و ابنیه، آب و فاضلاب و دیگر صنایع می باشد.

“آرتیستون” از نام های کهن ایران زمین و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد.

پیام و اعتقاد ما همواره این است که “راه در جهان یکی است و آن راه راستی است” (زرتشت).

جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت

چرا آرتیستون !؟

همیشه برای یک انتخاب و تصمیم درست باید تحقیق کرد و بر اساس دلایل منطقی و قانع کننده ای انتخاب صورت پذیرد.
ما چند دلیل را در اینجا برای شما ذکر کرده ایم که چرا محصولات شرکت ما را انتخاب کنید.

مدیریت کیفیت

ما به عنوان یک شرکت پیشرو و یک برند معتبر در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی و تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام همواره در تلاش هستیم تا پروسه مدیریت کیفیت را در سیستم تولید و خدمات خود رعایت نموده و مطابق استاندارد های بین المللی محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه نماییم .

ما با داشتن گروهی از مهندسین متخصص و تکنسین های حرفه ای تلاش می کنیم تمامی موارد مدیریت کیفیت فرآیند ساخت و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش محصولات خود را در بالاترین سطح اجرا کنیم .

بدین جهت تلاش نمودیم و موفق به اخذ گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت و مشتری مداری از شرکت معتبر TUV NORD آلمان شده ایم، تا این اطمینان را به تمامی مشتریان خود داده باشیم که تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت ما مطابق استاندارد های بین المللی می باشد.

لازم به ذکر است شرکت آرتیستون صنعت اولین و تنها دارنده گواهینامه ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی و تجهیزات مربوطه می باشد.

فهرست