درباره شرکت آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت در سال 1388 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل صنعتی و فروش انواع تجهیزات و قطعات مرتبط آغاز نمود.

آرتیستون صنعت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل سقفی دو پل، جرثقیل سقفی آویز، و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد و به عنوان یک برند معتبر دارای سهم بزرگی در بازار تولید انواع جرثقیل صنعتی در کشور ایران می باشد.

شرکت ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی می باشد.

هدف اصلی مجموعه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و مطابق استاندارد های بین المللی برای طیف وسیعی از مشتریان در صنایع مختلف در سراسر کشور می باشد.

از افتخارات بزرگ گروه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات به شرکت های بزرگ در صنایع مختلف مانند: نفت و گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد و ذوب، غذایی، فرش و موکت، شیشه، ماشین سازی، خودروسازی، نیروگاهی، ساختمان و ابنیه، آب و فاضلاب و دیگر صنایع می باشد.

“آرتیستون” از نام های کهن ایران زمین و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد.

پیام و اعتقاد ما همواره این است که “راه در جهان یکی است و آن راه راستی است” (زرتشت).

جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت

چرا آرتیستون !؟

همیشه برای یک انتخاب و تصمیم درست باید تحقیق کرد و بر اساس دلایل منطقی و قانع کننده ای انتخاب صورت پذیرد.
ما چند دلیل را در اینجا برای شما ذکر کرده ایم که چرا محصولات شرکت ما را انتخاب کنید.

مدیریت کیفیت

ما به عنوان یک شرکت پیشرو و یک برند معتبر در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی و تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام همواره در تلاش هستیم تا پروسه مدیریت کیفیت را در سیستم تولید و خدمات خود رعایت نموده و مطابق استاندارد های بین المللی محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه نماییم .

ما با داشتن گروهی از مهندسین متخصص و تکنسین های حرفه ای تلاش می کنیم تمامی موارد مدیریت کیفیت فرآیند ساخت و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش محصولات خود را در بالاترین سطح اجرا کنیم .

بدین جهت تلاش نمودیم و موفق به اخذ گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت و مشتری مداری از شرکت معتبر TUV NORD آلمان شده ایم، تا این اطمینان را به تمامی مشتریان خود داده باشیم که تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت ما مطابق استاندارد های بین المللی می باشد.

لازم به ذکر است شرکت آرتیستون صنعت اولین و تنها دارنده گواهینامه ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی و تجهیزات مربوطه می باشد.

حفاظت و ایمنی

حفاظت و ایمنی در فرآیند طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی جرثقیل ها:

بدین جهت شرکت آرتیستون صنعت همواره با رعایت تمامی موارد استانداردهای بین المللی جهت حفاظت و ایمنی محصولات خود تلاش دارد تا اطمینان لازم را جهت ایمنی تمامی محصولات به تمامی مشتریان خود ارائه نماید.

ویژگی اصلی رعایت موارد حفاظت و ایمنی:

حفاظت از سرمایه مشتری
ایمنی اپراتور هنگام کار با جرثقیل
جلوگیری از خسارت در آینده
ایجاد اطمینان خاطر مشتری
امکان دریافت گواهینامه های بین المللی استاندراد برای مشتری
جلوگیری از اختلال در روند تولید مشتری
امکانات ویژه جهت تعمیرات و نگهداری جرثقیل ها
امکان بیمه کردن جرثقیل ها

برخی از موارد ایمنی و حفاظت به شرح ذیل می باشد:

استفاده از تجهیزات و قطعات و مواد مصرفی از تولید کنندگان معتبر و دارای گواهینامه های بین المللی برای تمامی قطعات و تجهیزات.
استفاده از نیروی حرفه ای و آموزش دیده و دارای گواهینامه های بین المللی در فرآیند طراحی ، ساخت و نصب و راه اندازی تمامی محصولات.
استفاده از ابزار و ماشین آلات مدرن ، استاندارد و کالیبره در کارگاه تولید و زمان نصب جرثقیل ها در محل پروژه.

بازرسی و کنترل کیفیت

آرتیستون صنعت جهت ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا با به کارگیری مهندسین متخصص فرآیند بازرسی و کنترل کیفیت را در تمام مراحل طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی به صورت کاملا دقیق انجام می دهد.

موارد بازرسی و کنترل کیفیت:

بررسی درخواست اولیه مشتری
بازرسی محل پروژه
خرید مواد اولیه
طراحی سازه
برش ورق
مونتاژ سازه
جوشکاری و برشکاری
مونتاژ نهایی
تست اولیه تمام تجهیزات و قطعات
نصب و راه اندازی
برنامه بازرسی دوره ای جرثقیل
برای اطمینان از کیفیت محصول تولیدی QCPlan خاص تهیه گردیده و کنترل کیفیت محصول مطابق آن به صورت ذیل انجام میگردد:

تمامی مواد اولیه مورد نیاز در ساخت سازه قبل از مصرف مورد بازرسی کنترل قرار میگیرد.
با تعریف ایستگاه های مشخص ساخت ،کنترل ابعادی ، جوش و فرآیند ساخت تحت نظارت کامل قرار دارد و بواسطه نظارت ایستگاهی از وجود عیب و انحراف در محصول نهایی جلوگیری میگردد.
قبل از انجام عملیات رنگ آمیزی با شبیه سازی محل نصب ، سازه جرثقیل مونتاژ اولیه میگردد تا از بروز هرگونه نقص و ایراد در حین نصب جلوگیری گردد ، همچنین با استفاده از تجهیزات پیشرفته لیزری ابعاد بطور دقیق کنترل میگردد.